מתנות לסוף שנה לילדים

דף הבית >> מתנות לסוף שנה לילדים

מתנות שבאות מאהבה מציעה לכם מבחר מתנות סוף שנה לגני ילדים

מתנות לסוף שנה שניתן לרכוש אצלנו: תמונות מחזור, משחקי קופסא ופאזלים, קלמר, כובע, מנורת לילה, כרית, תיקים וכסאות לטיולים וחופשות, צלונים ומיני חולצות למכונית המשפחתית , וה-להיט החם והחדש של הקיץ:  פונצ'ו מגבת רך, מפנק ואיכותי ב-5 צבעים, הדפסה בגודל A4 בגב המוצר, ב-45 ש"ח בלבד!!!
 
את כל המתנות ניתן לקבל עם הקדשה אישית ותמונה.
 

לפרטים על כל מתנה, לחצו על התמונה

תמונת מחזור בגודל 30/40 - קולאז' גני/אישי לכל ילד
תיקים וכסאות לטיולים וחופשות
משחקי קופסא, פאזלים, והפתעות נוספות
צלונים ומיני חולצות למכונית המשפחתית
 
 

חשיבותן של מתנות סוף שנה לילדים

מאוד מומלץ לחלק מתנות לגני ילדים לסוף שנה: במשך כלה השנה, הילדים התפתחו, למדו ושיחקו יחד עם ילדים אחרים בגן. מה יותר יפה ומרגש מאשר להעניק לכל ילד בגן מתנה בסוף השנה אשר משקפת את השנה כולה.
מתנות לסוף שנה לגני ילדים זה יכול להיות תמונת מחזור שלדעתנו זו מתנה חובה למען מזכרת אישית לכל החיים, תמונה אישית שאף היא מלווה את הילד במשך עשרות שנים בחייו.

מתנות נוספות מומלצות:

אם השנתון עולה בשנה הבאה לכיתה א' - ניתן להעניק מתנות אשר ישרתו את הילד בשנת הלימודים הראשונה (כמובן בליווי תמונה והקדשה אישית), זה יכול להיות קלמר, יומן וכדומה.
 
מתנות לקיץ – לרגל החופש הגדול ניתן להעניק מתנות כגון: כובע, תיקים וכסאות לטיולים וחופשות.
 
למכונית – צלונים ומיני חולצות.
 
לאמבטיה – חלוק.
 
לחדר – משחקי קופסא, מנורת לילה, כרית.
 
כמובן כל המתנות בליווי תמונה והקדשה אישית!


מתנות סוף שנה לגני ילדים

כאשר עומדים לרכוש מתנות סוף שנה לילדים, יש לנסות לבחור מתנה שמתאימה אישית. עם זאת כיוון שלרוב נהוג לרכוש מתנה זהה עבור כולן, יש לקוות שאותה מתנה זהה תצליח לשמח כל אחד ואחת. עם זאת כיוון שמדובר על משימה קשה, אין כמו להוסיף הקדשה עם ברכה אישית, כך שעדיין תהיה את ההרגשה שהמתנה בכל זאת אישית. 

ברכה
רכישת מתנות סוף שנה ניתן לבצע בחנות פיזית ואף באופן מקוון. עם זאת כמה מילים יכולות להפוך כל מתנה פשוטה למתנה מיוחדת. אומרים שהעיקר הכוונה, ובאמת הכוונה שמאחורי המתנה מאוד חשובה. עם זאת כיצד ניתן להיות מודעים לכך? כיצד ניתן להביע את ההערכה? ובכן פשוט מאוד ע"י קובץ של כמה מילים מואגדים ביחד על גבי נייר. ברכה היא תוספת הכרחית עבור כל מתנה, ואין זה משנה אם מדובר על מתנה לילד או על מתנה לצוות הפדגוגי. על כן גם אם צוות ההורים כבר השקיע רבות באיסוף הכספים ובבחירת המתנה הראויה, גם אם הגננות רכשו מתנה וארזו עבור כל ילד בנפרד, עדיין יש לעשות מאמץ אחרון ופשוט לצרף ברכה.


 
קטגוריות נוספות:  תמונות מחזור ופולדרים | תיקים, בקבוקים וכסאות | משחקים והפתעות אחרות | למכונית המשפחתית |
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
Top pageחזור לראש הדף  |  מתנות לילדים בגן  | מתנות לגני ילדים            
 
לייבסיטי - בניית אתרים